D a t a S i l v a

Kişiselleştirilmiş Video

Yeni Nesil Reklam ve Tanıtım

Müşterilerinize, personellerine ve üyelerinize kişisel olarak hitap edebileceğiniz ve istediğiniz mesajı doğru bir şekilde kişisel video ile özelleştirilmiş olarak iletebilirsiniz.

Çalışma Şeklimiz

1
Analiz

İhtiyacınız olan çalışma şekli bilirlenir.

2
Kişiselleştirme

Kullanacağınız veriler belirlenir ve sistem yapılandırılır.

3
Raporlama

Kimlerin hangi videoları ne kadar ve kaç kere izlediği bilgisi anlık olarak raporlanır.

Nasıl Çalışır?

Özelleştirilmiş videoda iletmek istediğiniz mesaj için hazırlanan video üzerinde metinler, metin seslendirmeleri eklernir. Fakat bu metin ve seslendirmeler her video için otomatik olarak farklı üretilmektedir. Bu farklı alanlar entegrasyon ile başka sistemlerden çekilebilir veya sizler tarafından excell dosyası ile sisteme yüklenebilir. Örneğin bir üyeye veya vatandaşa gelen videoda "Merhaba Ahmet bey, bize olan borcunuz 135 TL'dir" diyebilirsiniz. Videoların kişilere özel olması insanların dikkatini çekmekte ve videonun izlenmesini sağlamaktadır.

Özellikleri

  • Bulutta veya yerel sunucuda çalışabilir,
  • Geniş entegrasyon imkanı,
  • Kolay kullanım arayüzü,
  • Gelişmiş raporlama hizmeti,
  • Tamamen yerli yazılım,
  • Yazı ve seslendirmeyi ayrı üretebilme,
  • KVKK ile uyumlu
  • Mobil uygulamalar, inter siteleri ile uyumlu.

Özel Video Sisteminin Amacı:

Reklamlar, tanıtım ve videolar sistemler üzerinden, e-posta veya SMS ile iletilebilir fakat bu sistemlerin tamamında ilettiğiniz mesajı sadece gönderirsiniz ve ne olduğunu bilmezsiniz. Günümüzde ise insanlara çok fazla gönderim olduğu için bu mesajlar açıldıktan hemen sonra kapatılır, okunmaz veya izlenmez. Kişisel özel videoda ise gönderilen videonun alıcı tarafından görülme bilgisi, ne kadar ve kaç defa izlendiği bilgisi anında raporlanır. Ayrıca videonun kişisel bilgiler içermesi örneğin adı, doğum tarihi, adres, borç gibi kişisel bilgilerin olması insanların dikkatini çekmektedir. Özellikle videonun kişinin ismi ile başlaması izlenme oranını neredeyse %100' e çıkarmaktadır. Bu sayede istediğiniz mesajı tam olarak karşı tarafa aktarmış olursunuz. İnsanlara kişisel bilgilerini içeren mesajların iletilmesi bağlılık yaratması ve güven duygusunu ortaya çıkarmaktadır ve kendilerini değerli hisstmerlini sağlar. Bu şekilde kalite ve gelir artışı rahatlıkla sağlanabilmektedir.